Beste supporter,

Met nog 5 speeldagen voor de boeg blijft de competitie in 4e provinciale B uiterst spannend. Voor onze fanion, bezig aan een beresterk seizoen, worden het de weken van de waarheid.

Ondanks de verliespartij afgelopen zaterdag tegen Zerkegem staat onze jeugdige ploeg nog steeds op de eerste plaats.Komende woensdag 6/04 geven we partij tegen de lattenklievers van Sint-Joris (Beernem). Komende zaterdag is er dan de echte clash, we gaan op bezoek bij VK Dudzele, nummer 2 in de competitie. Wellicht de match die het kampioenschap zal beslissen!

Help ons team aan de overwinning, supporters op post!!!

GPS woensdag: Overleiestraat 2, 8730 Beernem (match start om 19u30)

GPS zaterdag: Amaat Vynckestraat, 8380 Dudzele (ook om 19u30)

 

Tot op de velden, 

#redactieKVC

#YesWeCan

Reacties